Награди за състезателите на СКИ „Ямбол -99“

За четвърта поредна година русенският спортен клуб „Олимп – спортът е равнопоставен“ организира национален турнир по тенис на маса за хора в неравностойно положение. В спортната надпревара взе участие и Спортен клуб за инвалиди „ЯМБОЛ-99“.

Кметът на Русе Пенчо Милков откри символично състезанието като премери сили с Валя Манолова от СКХУ „Сините камъни“ Сливен.

От Ямбол участваха 6 състезатели. Нашият клуб бе в дунавския град по покана на председателя на сдружение „Олимп – спортът е равнопоставен” Георги Гаев.Победител в турнира при мъжете стана Иван Георгиев,а третото остана за Желю Желев – и двамата от СКИ „ЯМБОЛ-99“.

Спортното събитие се проведе под егидата и със съдействието на Община Русе,при спазване на всички противоепидемични мерки.

Преди две седмици СКИ „ЯМБОЛ-99“ се завърна от Държавно първенство по спортна стрелба в град Пловдив. Там нашият състезател Златомир Илков зае второ място.