Куп медали за каратистите от Спортен клуб „Дойчев 2020″

Състезателите от Спортен клуб „Дойчев 2020″ се завърнаха с куп медали и отличия от две състезания в град Шумен – Международен турнир „Шумен“ и Национална купа „Мадарски конник“.

Общо 7 златни, 4 сребърни и 11 бронзови медали, както и 2 купи за „Висок

боен дух“ и 1 купа за „Най-техничен състезател“ спечелиха бойците от ямболския клуб в различните възрастови групи. Участващите в двете състезания каратисти бяха над 450.

При най-малките, тези до 8-годишна възраст, станаха шампиони Ани Димитрова и Георги Мартинов, като Георги спечели и купа за „Най-висок боен дух“.

При тези до 10-годишна възраст Кристофър Душков също спечели купа за „Най-висок боен дух“.

При момчетата до 12 години Ивайло Димитров спечели златния медал, като Това му беше и първото състезание в кариерата.

Във възрастова група Юноши младша възраст, от 15 до 16 години, Георги Стоянов спечели златото, а при Юноши старша възраст, 17-18 години, Виктор Кисьов, Радомир Василев и Габриел Костов също завоюваха златните медали. Габриел Костов бе награден и с купа за „Най-техничен състезател“.

Следващите изяви на отбора ще бъдат в град Стара Загора на 28 октомври,

когато ще бъде състезанието за националната купа при спортистите от 12 и до 14 години, а след това, на 04 ноември в Пловдив за деца до 8 и до 10 години.