Децата на Кабиле дадоха пример за грижа към околната среда

    По инициатива на пет деца -Памела, Мария, Радина, Крисия и Георги беше организирано почистване на детската площадка, парка и пространството зад кметството в село Кабиле. Младите доброволци отделиха от времето си за игри, за да направят мястото, в което живеят, по-чисто и приветливо.

„Те са пример за всички нас , затова как ако всички ние почистваме след себе си ще живеем в един по красив и чист свят.“, споделят хора от селото.

Акцията е послание към цялата общност, че когато пазим чисто и се грижим за средата около нас, допринасяме за по-добро качество на живот за всички.