Децата от група „Буратино“ гостуваха в община „Тунджа“ и зарадваха кмета с мартеници
Децата от група „Буратино“ при Детска градина „Пламъче“ гостуваха на община „Тунджа“. Малките гости бяха придружени от своите учители и посрещнати с усмивка и внимание от кмета на общината – Станчо Ставрев. По повод настъпването…
You must be logged in to post a comment.