Антоан стартира годината с първо място

Младият и талантлив шахматист Антоан Иванов стартира новата година с пореден успех.  На силен турнир в Раднево той взе купа и златен медал в своята възрастова група, без да допусне нито една загуба на шахматната дъска.
В турнира взеха участие 57 деца на възраст от 8 до 14 години, представители на 16 клуба от цялата страна. Тони остана непобеден цял турнир, успя да се класира втори в генералното класиране до 14 години и категорично първи до 12 години. „Тони показа шахматно израстване и съвсем заслужено спечели този турнир“ , коментира неговата треньорка Елица Атанасова. Другите й двама възпитаници – Никола Стоянов завърши с 3.5 точки и също се представи добре, а Мартин Вълчев, който е на 8 години, тренира шах от едва 7 месеца и е дебютант в турнири от такова висока ниво,  успя да открадне 3 точки от батковците, натрупа ценен опит и със сигурност в бъдеще ще ни радва с  по-големи успехи.