Ямбол – По непотвърдена към момента информация директорът на Областната дирекция на МВР в Ямбол е бил освободен от длъжност в рамките на започналите кадрови промени в системата на вътрешното министерство.
През последните дни ръководството на МВР е провело срещи с директорите на областните дирекции в страната, като част от тях вече са били освободени от постовете си. Сред поканените на разговори в София е бил и директорът на ОДМВР – Ямбол.
Към този момент няма официално съобщение от Министерството на вътрешните работи относно конкретни назначения или освобождавания в Ямбол, а информацията остава в сферата на неофициалните данни.
Според публикации в национални медии се извършват кадрови промени в редица областни дирекции на МВР в страната. Все още не е известно името на служител, който евентуално да поеме поста директор на ОДМВР – Ямбол, нито дали ще бъде назначен временно изпълняващ длъжността.
Настоящият директор на ОДМВР – Ямбол заема поста от 2023 г. след дългогодишна кариера в системата на вътрешното министерство.
Очаква се в следващите часове или дни МВР да излезе с официална информация относно евентуалните кадрови промени и бъдещото ръководство на областната дирекция в Ямбол.


You must be logged in to post a comment.